www.vivantis.cz
Vaše nákupní centrum s dárky
www.zazitky.cz
dárky na celý život
www.parfemy.cz
Exkluzivní parfémy
www.patro.cz
Patro plné dárků
www.mcprint.cz
Potisk foto dárků
EKO Podpalovače
dárkové balení
www.sperky.cz
Luxusní šperky


darekpro.cz

Najdi si dárek


Dárek / dárky pro
Top 5
Kontaktydarek

Etikety na slivovici nebo na víno - Dokonalý dárek pro všechny

etiketaInspirujte se. Vytvořte si etikety nejen na slivovici - vhodný dárek pro všechny. Etikety na lahve, které si zakoupíte v obchodě nebo vyberete z nabídky kvalitních vín na internetu.

Nevíte co koupit Vašim známým - obyčejná lahev od slivovice, nebo vína - není nic originálnějšího.

Ale taková lahev s etiketou, iniciály, rokem narození atd. je originálním dárkem, který potěší každého oslavence.

Garantujeme Vám, že se z ní hned tak nenapije :-)

netradiční dárky

Pro inspiraci jsme pro Vás vytvořili pár etiket, které si můžete vyrobit na PC. Není to nic složitého, jen je zapotřebí mít k tomu patřičné programy, vlastnit tiskárnu, zakoupit si lepící papír a nějakou tu láhev dobré slivovice nebo vína. Poté nechat odmočit etiketu z láhve, usušit a nalepit vyrobenou etiketu. Případně je tu možnost nechat si vyrobit etiketu od darekpro.cz - napište nám

etiketa č.1 etiketa č.2 etiketa č.3

V případě zájmu o výrobu etikety od dárekpro.cz - zašlete emailem v příloze vybranou etiketu, foto oslavence + jméno, příjmení, město a rok narození oslavence. Pokud budete chtít na etiketě foto oslavence, případně dalšího člena rodiny (max.2 osoby), přiložte Vámi vybranou fotku do emailu.1) odeslání etikety emailem

Etiketu Vám zašleme po zaslání podkladů (fotky a vybrané etikety) do týdne k odsouhlasení. Jakmile nám etiketu odsouhlasíte a uhradíte fakturu odešleme Vám etiketu v plném rozlišení v souboru .jpg, nebo pdf připravenou pro tisk. Pak už si jenom koupíte oboustranou samolepící pásku (běžně k dostání v papirnictví), necháte si vyvolat námi zaslanou etiketu jako fotku ve fotosběrně, nebo si jí necháte vytisknout na barevné leserové tiskárně na fotopapír. Zezadu etikety nalepíte oboustranou pásku po celé ploše etikety a odlamovacím nožíkem podél pravítka odříznete. Necháte odmočit etiketu z lahve a nalepíte novou etiketu. Doporučujeme koupit dřevěnou, nebo papírovou krabičku na lahve vyplnit dřevitou vlnou a pak už jen věnovat oslavenci.

2) Odeslání barevné etikety poštou

Vyrobenou a vytištěnou etiketu odešleme na Vaší adresu poštou cca do týdne od schválení etikety

------------- TIPY NA DÁREK -------------

Panenka k nakousnutí

etiketa č.1Jednoduchý dárek, který zvládnete svépomocí za pomoci sortimentu, který nakoupíte v jakémkoliv obchodě potravin.
Co budeme potřebovat:
1/2 chleba, 1/2 tvrdého salámu (vysočina, Turista, Herkules ..) na krk, 2 ks klobásy (Čabajka, Dunajská ..) na ruce a prsa, Korbačíky na sukni a řetízek kolem krku, paprika na řetízek, cibule na hlavu, hřebíček na pusu, oči a držák naušnic z pendreku, rozinky na vlasy.
Samozřejmě můžete panenku doplnit o sortiment dle Vaší fantazie ..
Cena celé panenky záleží na zakoupeném sortimentu, ale bude se pohybovat kolem 150 kč.Parfemy.cz

Pokud máte tip na zajimavý dárek, který by se hodil na naše stránky budeme rádi za Váš email

Hodinky.cz
dárek

Nejlepší dárky od Zážitky.cz